درباره ما

درباره

صفحه اصلی درباره ما

«به نام خالق هستی بخش»

با استعانت از پروردگار توانا و همت همه ی عزیزان، به زودی ساختمان بزرگ «شهر شاد و سلامت» (علامت تجاری ثبت شده ی این مرکز) ، به عنوان پایگاه اصلی مجموعه فروشگاه های طبیعت (و همچنین محل جدید فروشگاه طبیعت اصفهان)، در مرکز شهر اصفهان افتتاح گردیده و در خدمت همه ی عزیزان علاقه مند به سلامتی و تغذیه سالم خواهد بود.

این مرکز زیر نظر مستقیم آقای رسول حیدری، محقق و مدرس مباحث تغذیه و سلامت می باشد.

به یقین، این مجموعه را می توان مرجع تغذیه سالم و زندگی سلامت بر پایه دانش نامید. به زودی اطلاعات بیشتری در دسترس علاقه مندان قرارخواهد گرفت...

در حال به روزرسانی وب سایت هستیم... :))

آشنایی با مجموعه «شهر شاد و سلامت»

مقدمه (به قلم استاد رسول حیدری):

این سایت منزلگاهی است که در آن سلامت، ســـعادت و سرور به رایگان عرضه می شود. ما خادمان این عرصه می خواهیم شما مشتاقان سلامت را بر سفره طبیعت بنشانیم و با طعامی از مائده های الهی و شرابی از میخانه عشق و رحــمت سیراب کنیم.

خورانمت می جان تا دگر تو غم نخوری

اینجا فضا همیشه سبز، خرم، شاد و جهانی است. بدون محدودیت های مرزی، قومی، قبیله ای، فرقه ای و... درد و رنج جهانی است و راه حل رهایی از بیماری ها نیز باید جهان شمول باشد. هر کس که به دنبال هوا و هوس نیست و قوت و غذای خود را پــــاک و با تلاش درست به دست می آورد و می خواهد با آگاهی و تعادل مصرف کند و نیز شاد و خوشـــحال است از آنچه به دست آورده است، ما از او دعوت می کنیم بدین سوی بیاید و سلامت بیشتری تجربه کند. ما سلام می کنیم به تمام ساکنان جهان، سلام بر شما، هر که هستید. دختر یا پسر، زن یا مرد، شرقی یا غربی، مسلمان یا غیر مسلمان. ما خادمان این منزلگاه به همه ساکنان زمین، سلامی پر مهر می فرستیم و به همه مشتاقان پر مهر، برای خوش آمد می گوییم. ارتقای سطح سلامت در جهان و رسیدن به سعادت و خوشبختی، صلح و هماهنگی، محور اصلی هدف ماست.

سلامت یعنی تعادل در هشت خوراک:

1- خوراک پنداری

2- خوراک دیداری

3- خوراک شنیداری

4- خوراک بویایی

5- خوراک گفتاری

6- خوراک لمس

7- خوراک انس

8- خوردنی و آشامیدنی

از عشق به پندار پاک، گفتار پاک و کردار پاک نشأت می گیرد. ما بر این باوریم که هر چه جامعه بیشتر به سوی بهره گــــــیری از سلامت پیش برود، بیماری، فساد، جنگ، تباهی، جرم و جنایت در جهان کم می شود و نیز باور داریم کسانی که برای رسیدن به سعادت، سلامت و سادگی را محور اصلی زندگی قرار می دهند، نه تنها از لذات واقعی جسمانی چون خوردن، آشامیدن، خوابیدن، تفریح و... محـــروم نمی شوند، بلکه تنها این گروهند که به تمام، کمال لذت دنیا را تجربه می کنند و با ترک هوای نفس و لذت های کاذب، لذات حقیقی را احساس می کنند.

اگر لذت ترک لذت بدانی     دگر لذت نفس لذت ندانی

مهم ترین فعالیت های ما در این عرصه، حفظ تــــــندرستی و پیشگیری قبل از درمان است یا به دست آوردن سلامت به شیوه ای ساده و طبیعی.قطــــــعاً انسان نمی تواند تا زمانی که در اطراف او بیماری هست راحت باشد. ما نمی توانیم در سلامت باشیم در حالیکه هزاران زن و مرد و کودک در حال رنج و بیماریند.