• بنر شماره پنج

ساختمان مجتمع طبیعت اصفهان با بخش‌های مختلف زیر در خدمت همه‌ی عزیزان علاقه‌مند به زندگی سالم می‌باشد:

طبقه همکف:

فروشگاه «شهر شاد و سلامت»
فروشگاه محصولات گیاهی سالم، طبیعی و ارگانیک با بیش 1000 نوع محصول سالم شامل انواع زیتون، روغن زیتون، روغن کنجد، انواع عسل، انواع شیره‌ها، ارده، بیسکوییت‌ها و شیرینی‌های سالم، غلات و حبوبات، انواع دمنوش ها، خشکبار سالم و طبیعی، ادویه ها، شوینده‌های سازگار با محیط زیست، پنیر و دوغ سویا، نان نرم با آرد سبوسدار و .... .
ساعات کاری فروشگاه «شهر شاد و سلامت» به قرار زیر است:

از 9 صبح الی 14 ( 2 بعداز ظهر)

و 17 الی 21:30 (5 عصر الی 9:30 شب)

طبقه اول:
«سالن اجتماعات مجتمع طبیعت»
این سالن دفتر «انجمن محافظان طبیعت شاد» می باشد. تمامی کلاس ها و جلسات دانشجویان خانم به همراه خانواده هاشون در این سالن به صورت رایگان برگزار می شود.

طبقه دوم:
«باشگاه یوگای مجتمع طبیعت»
در باشگاه ما سانس های مختلفی از ورزش یوگا برای کودکان، نوجوانان، بانوان و آقایان برگزار می شود. به دلیل تخصصی بودن این باشگاه تمامی تجهیزات مورد نیاز ورزش یوگا در باشگاه موجود می باشد.

طبقه سوم:
باشگاه پرواز فکر
این باشگاه مخصوص بازی و خلاقیت کودکان بوده و فعالیت هایی از قبیل انواع کارگاه ها مانند نجاری ، انواع بازی های فکری و خلاقیت در این باشگاه برگزار می شود.
این باشگاه با استقبال بی نظیر فرزندان دانشجویان روبرو شده است.

طبقه پنجم:
منسوجات طبیعی و صنایع دستی
فروشگاه منسوجات طبیعی و صنایع ذستی شامل انواع سرویس خواب های تک نفره و دو نفره، کلیه بند، روکش صندلی ماشین و روکش صندلی مدیریتی که از پشم گوسفند شستشو داده شده و بوبری شده تهیه شده است و در تابستان ها خنک و در زمستان گرم می باشد.
ظروف مینا کاری، خاتم از جمله محصولات صنایع دستی این طبقه می باشد.